Make better decisions with a flexible, AI-powered analytics platform

Start with Data. Move forward with Tableau

لایسنس تبلو به دو صورت نامحدود زمانی  و سالانه می باشد.در حالت نامحدود زمانی هیچگاه نرم افزار نصب شده منقضی نمی شود اما در حالت یکساله، از زمان نصب به مدت یکسال می توانید از نرم افزار تبلو استفاده کنید و پس از یکسال می بایست آن را باید تمدیدکنید.
حالت نامحدود زمانی ویژه برخی سازمان ها /شرکت هایی است که با امکانات و قابلیت های تبلو آشنا هستند و می دانند تبلو نیاز انها را برطرف می نماید. ولی برخی از مجموعه ها ممکن است در استفاده از این ابزار یا نرم افزار دیگری مردد هستند، لذا می توانند با هزینه کمتر لایسنس یکساله را تهیه کنید و پس از تست و آزمایش، نسبت به خریداری نسخه نامحدود زمانی اقدام کنید.

لایسنس تبلو tableau

Tableau Server

همچنین تبلو سرور دارای دو نوع لایسنس هستند : CoreBase و UserBase

در حالت User Base شما متناسب با تعداد کاربران خود، لایسنس تهیه خواهیدکرد و به هریک از آنها یک نام کاربری و رمز عبور خواهید داد.
درحالت دوم Core Base شما نامحدود کاربر می توانید بسازید اما متناسب با تعداد هسته یا کورهای سرور خود لایسنس تهیه خواهید کرد.ویژگی دیگری که در این نوع لایسنس وجود دارد این است که می توانید برخی از داشبوردهای خود را بدون نیاز به لاگین کردن در اختیار مخاطبین خود قرار بدهید که اصطلاحا به آن guest گفته می شود.

با Tableau Server ارزش داده های خود را در کل سازمان خود گسترش دهید. کسب و کار خود را با آزادی کاوش داده ها در یک محیط قابل اعتماد – بدون محدود کردن آنها به سؤالات از پیش تعریف شده، با انواع نمودار، توانمند کنید. خیالتان راحت باشد که هم داده ها و هم تجزیه و تحلیل های شما کنترل شده، ایمن و دقیق هستند. سازمان‌های فناوری اطلاعات Tableau را به دلیل سهولت استقرار، ادغام قوی، سادگی مقیاس‌پذیری و قابلیت اطمینان عالی دوست دارند. دیگر مجبور نیستید بین توانمندسازی کسب‌وکار یا محافظت از داده‌های خود یکی را انتخاب کنید – با Tableau در نهایت می‌توانید هر دو را انجام دهید.

لایسنس تبلو tableau

Tableau Desktop

Desktop همه چیزهایی را که برای دسترسی، تجسم و تجزیه و تحلیل داده های خود نیاز دارید، ارائه می دهد. با رابط بصری کشیدن و رها کردن، می‌توانید بینش‌های پنهانی را که برای سریع‌تر تصمیم‌گیری‌های تجاری مؤثر نیاز دارید، کشف کنید، حتی زمانی که آفلاین هستید. همه اینها در حالی که از داده های قابل اعتماد و کنترل شده در یک محیط سلف سرویس ایمن استفاده می شود.

لایسنس تبلو tableau

Tableau Prep Builder

Tableau Prep Builder یک رویکرد مدرن برای آماده‌سازی داده‌ها ارائه می‌کند که ترکیب، شکل‌دهی و تمیز کردن داده‌ها را برای تجزیه و تحلیل در Tableau آسان‌تر و سریع‌تر می‌کند. با ارائه یک مسیر بصری و مستقیم برای آماده سازی داده های خود، می توانید تنها با چند کلیک به داده های با کیفیت دست پیدا کنید.

لایسنس تبلو tableau

8 دیدگاه

به گفتگوی ما بپیوندید و دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید