مقالات

گزارش ها را به سرعت در Power BI service ایجاد کنید

گزارش ها را به سرعت در Power BI service ایجاد کنید

در این مقاله روشی جدید برای ایجاد سریع گزارش در Power BI service  ارائه می دهیم.

 به جای بارگیری دسک تاپ Power BI و وارد کردن داده ها ، اکنون می توانید داده ها را مستقیماً در Power BI در وب جایگذاری کنید و تصاویر بصورت خودکار برای شما تولید شود.

در پنجره پیمایش سمت چپ Power BI ، اکنون یک دکمه ایجاد (که از طریق دکمه ایجاد در صفحه اصلی نیز قابل دسترسی است) مشاهده خواهید کرد که صفحه ای را باز می کند که می توانید منبع داده خود را انتخاب کنید.

گزارش در Power BI

در حال حاضر ، فقط از ایجاد یک گزارش از یک مجموعه داده موجود یا تایپ کردن / جایگذاری داده ها به طور مستقیم در آن پشتیبانی می شود ، اما به مرور مشاهده خواهید کرد که منابع دیگری مانند بارگذاری یک فایل Excel نیز ظاهر می شوند.

گزارش در Power BI

وقتی تایپ یا چسباندن داده ها را انتخاب می کنید ، شبکه ای دریافت می کنید که می توانید شروع به تایپ کنید یا با Ctrl-V یا منوی زمینه جای گذاری کنید.

گزارش در Power BI
گزارش در Power BI
برای دانلود دوره آموزشی پاور بی آی کلیک کنید.

همچنین می توانید ستون ها را از منوی زمینه اضافه و حذف کنید ، و اگر داده های جایگذاری شده شما شامل یک ردیف هدر است می توانید روی استفاده از ردیف اول به عنوان هدر کلیک کنید تا ردیف اول به ردیف هدر ارتقا یابد.

 Power BI به طور خودکار انواع داده ها را شناسایی می کند ، اما شما می توانید آنها را به صورت دستی از طریق دکمه نوع داده در سمت چپ نام ستون تنظیم کنید.

گزارش در Power BI

وقتی جریان ایجاد را طی می کنید ، Power BI یک مجموعه داده جدید برای شما ایجاد می کند و به طور خودکار یک نمای خلاصه از داده های شما ایجاد می کند. این تصاویر بصورت خودکار سریعتر از همیشه شما را از داده های خام به سمت بینش غنی سوق می دهد.

گزارش در Power BI

تغییر داده هایی که در گزارش مشاهده می کنید نیز از همیشه آسان تر است. برای افزودن یا حذف فیلدها از گزارش می توانید از پنجره Summarize استفاده کنید. برای به روزرسانی آنچه می خواهید اندازه گیری و تجزیه و تحلیل کنید ، به سادگی قسمتها را انتخاب و لغو انتخاب کنید ، و مشاهده خواهید کرد که نمودارها به صورت خودکار اضافه یا حذف می شوند تا همه ترکیبات نشان داده شوند.

در حال حاضر می توانید حداکثر سه معیار را مشاهده کنید ، که به عنوان سطرهای موجود در گزارش و ۴ دسته را نشان می دهد که به عنوان ستون های گزارش هستند.

گزارش در Power BI
گزارش در Power BI
برای دانلود دوره آموزشی پاور بی آی کلیک کنید.

اگر می خواهید فیلدی را که به روش دیگری خلاصه شده است مشاهده کنید ، می توانید از منوی زمینه این قسمت در پنجره Summarize برای جابجایی بین sum / average / max / min و غیره استفاده کنید.

گزارش در Power BI
گزارش در Power BI

این گزارش را می توان در فضای کاری که هنگام شروع کلیک روی “ایجاد” بودید ، ذخیره کرد. از آنجا می توانید آن را مانند سایر گزارش ها به اشتراک بگذارید. دفعه بعدی که شما یا هر کسی با مجوزهای ویرایش گزارش را باز کنید ، در این تجربه سریع ویرایش سریع برمی گردید.

اگر می خواهید به یک تجربه ویرایش کامل تبدیل شوید ، می توانید روی دکمه ویرایش در نوار برنامه کلیک کنید. البته توجه داشته باشید که پس از ذخیره گزارش در تجربه ویرایش کامل ، دیگر قادر به بازگشت به نمای ویرایش سریع نخواهید بود.

برای دانلود دوره آموزشی پاور بی آی کلیک کنید.

پیام بگذارید

پشتیبانی 24 ساعته آنلاین