نرم افزار Power BI چیست؟

 مایکروسافت پاور بی آی  (‏Microsoft Power BI) یک بستر هوش تجاری و مدیریت اطلاعات کسب و کار است که ابزارهایی برای جمع آوری، تجزیه و تحلیل، تجسم و به اشتراک گذاری داده ها برای کاربران تجاری غیر فنی فراهم می کند. رابط کاربری Power BI برای کاربرانی که با Excel آشنا هستند کاملاً شهودی است و ادغام عمیق آن با سایر محصولات مایکروسافت آن را به یک ابزار سرویس دهی بسیار متنوع تبدیل می کند.
Microsoft Power BI برای یافتن بینش (Insight) در داده های سازمان استفاده می شود. Power BI می تواند به اتصال مجموعه داده های متفاوت، تبدیل و تمیز کردن داده ها و رسیدن به یک مدل داده کمک کند و نمودار یا نمودارهایی را برای ارائه تصویری از داده ها ایجاد کند. همه این موارد را می توان با سایر کاربران Power BI در سازمان به اشتراک گذاشت.
مدل های داده ایجاد شده از Power BI می توانند به روش‌های مختلفی برای سازمان‌ها استفاده شوند، که از جمله نمودارها و تجسم داده ها و بررسی سناریوهای “چه می شود اگر” (What If) در داده ها است. گزارشات BI Power همچنین می تواند به سؤالات در زمان واقعی پاسخ دهد و به پیش بینی کمک می کند تا اطمینان حاصل شود که بخش ها از معیارهای تجاری استفاده می کنند.
‏Power BI همچنین می تواند داشبورد اجرایی را برای سرپرستان یا مدیران فراهم کند، و به مدیران بینش بیشتری نسبت به عملکرد بخش ها می دهد.

سر فصل های آموزشی :

نصب و آشنایی با نرم افزار
ورود داده ها
مدل سازی داده ها
Edit Quaries
ایجاد المان های بصری (Visualizations)
فیلترها و مرتب سازی سفارشی
نحوه اتصال بین نمودارها
ایجاد Drill Down
ذخیره سازی پروژه و مدیریت آدرس منابع داده ها
پیاده سازی KPI ها
قابلیت Enter Data برای ورود داده های داخلی در Power BI
انجام تنظیمات Report Server و به اشتراک گذاری داشبورد
انتشار داشبورد در اپ تحت وب مایکروسافت


Vista-Power BI

ثبت خرید دوره آموزشی

دوره جامع آموزشی پاور بی آی
  •  
Power Bi

۱-از صحت ایمیل وارد شده اطمینان حاصل فرمایید زیرا لینک دانلود آموزش برای ایمیل وارد شده ارسال خواهد شد

۲-بعد از واریز فیش دریافتی یا شناسه واریز رو برای پیگیری ها نگهداری کنید

۳-لینک دانلود از ساعت ۲۴ شب تا ۹ صبح غیر فعال می باشد

۴-لینک دانلود فقط تا ۲۴ ساعت بعد از خرید فعال میباشد وپس از آن امکان دانلود وجود ندارد – درصورت عدم دانلود در بازه اشاره شده فیش واریزی رو به پشتیبانی سایت در واتس آپ ارسال نمایید تا لینک دانلود به آدرس ایمیل شما ارسال گردد

۵-لینک دانلود در کمترین زمان برای شما ارسال میگردد

نمونه داشبورد های مدیریتی در نرم افزار power bi

قبل
بعدی

پشتیبانی 24 ساعته آنلاین