نرم افزار SQL Server چیست؟

R ، SQL Server یک سیستم مدیریت پایگاه داده رابطه ای از مایکروسافت است که هدف اصلی آن ذخیره و مدیریت اطلاعات و داده هاست. این سیستم از عملیات مختلف تجاری، عملیات تحلیل داده و پردازش معاملات پشتیبانی می کند. هر دیتابیس محلی برای ذخیره اطلاعات است اما SQL Server امکان مدیریت آن ها را نیز فراهم می کند. SQL مخفف Structured Query Language است.

مایکروسافت اس کیو ال سرور یا به عبارت صحیح تر سی کو ال سرور کاربرد های زیادی در کسب و کار دارد. اولین و بارزترین کاربرد، پایگاه داده برای ذخیره و مدیریت اطلاعات است. البته کسب و کار هایی که اطلاعات حساس مانند اطلاعات شخصی و کارت های بانکی را نگهداری می کنند، از امنیت پیشرفته آن نیز بهره خواهند برد. همچنین این سیستم امکان به اشتراک گذاری فایل های دیتا در شبکه را فراهم کرده است. استفاده از اس کیو ال سرور برای پردازش داده ها، باعث افزایش سرعت پردازش می شود و بدین وسیله، امکان اجرای پردازش های بزرگتر در زمان کمتر ایجاد می شود.
اس کیو ال سرور محصولی از کمپانی مایکروسافت است که برای ذخیره سازی و مدیریت اطلاعات در نظر گرفته شده است. به شکل دقیق تر، اس کیو ال سرور یک “سیستم مدیریت پایگاه داده‌های رابطه ای” (RDSM) است. می توان این نام را به دو بخش مجزا نقسیم نمود. اول اینکه اطلاعات در پایگاه داده‌های رابطه ای ذخیره می شود و دوم اینکه اس کیو ال سرور یک سیستم مدیریت کامل است و تنها یک دیتابیس نیست. SQL خود به معنای Structured Query Language (زبان ساختارمند کوئری ها) است. اس کیو ال، زبانی برای مدیریت و اداره کردن سرور دیتابیس است.

 

مهندس نیکزاد چیذری

مهندس نیکزاد چیذری

کارشناسی ارشد فناوری اطلاعات

مدرس نرم افزار های R، پایتون، Tableau و SQL Server

 
 

نام مدرس: مهندس نیکزاد چیذری
ساعت ویدیو آموزشی:
سطح دوره: مقدماتی تا پیشرفته
آخرین به روز رسانی دوره: ۲۵ فروردین ۱۴۰۰
قیمت دوره:

توضیحات دانلود:
۱-از صحت ایمیل وارد شده اطمینان حاصل فرمایید زیرا لینک دانلود آموزش برای ایمیل وارد شده ارسال خواهد شد.
۲-بعد از واریز فیش دریافتی یا شناسه واریز رو برای پیگیری ها نگهداری کنید.
۳-لینک دانلود از ساعت ۲۴ شب تا ۹ صبح غیر فعال می باشد.
۴-لینک دانلود فقط تا ۲۴ ساعت بعد از خرید فعال میباشد وپس از آن امکان دانلود وجود ندارد – درصورت عدم دانلود در بازه اشاره شده فیش واریزی رو به پشتیبانی سایت در واتساپ ارسال نمایید تا لینک دانلود به آدرس ایمیل شما ارسال گردد.
۵-لینک دانلود در کمترین زمان برای شما ارسال میگردد.

تصاویری از محیط نرم افزار

قبل
بعدی

پشتیبانی 24 ساعته آنلاین