مقالات

تشخیص ناهنجاری در برنامه های Power BI Mobile پشتیبانی می شود

تشخیص ناهنجاری در برنامه های Power BI Mobile پشتیبانی می شود

در نوامبر ۲۰۲۰ تیم Power BI AI تشخیص ناهنجاری را منتشر کرد ، این ویژگی سازندگان گزارش را قادر می سازد نمودارهای خطی را با شناسایی خودکار ناهنجاری ها در داده های سری زمانی افزایش دهند.

 سپس وقتی گزارش برای سرویس منتشر می شود ، مصرف کنندگان گزارش می توانند ناهنجاری ها و توضیحات آنها را مشاهده کنند.

اکنون ، با انتشار این برنامه های Power BI Mobile ، مصرف کنندگان گزارش می توانند ناهنجاری ها را مستقیماً از برنامه های تلفن همراه مشاهده و درک کنند!

این قابلیت در همه برنامه ها (iOS ، Android ، Windows) ، در تمام فاکتورهای شکل پشتیبانی شده (تلفن ، تبلت ، iPad و لپ تاپ / دسک تاپ ، از جمله Surface Hub) در دسترس است.

Power BI Mobile

برای دانلود دوره آموزشی پاور بی آی کلیک کنید.

وقتی گزارشی را مشاهده می کنید که تشخیص ناهنجاری در نمودار با داده های سری زمانی فعال شده است ، همان نشانه های ناهنجاری شناسایی شده را در تصویر مشاهده می کنید که در سرویس Power BI و Power BI Desktop مشاهده می کنید.

در برنامه Power BI Mobile ، چندین روش برای باز کردن پانل Anomalies برای دیدن اطلاعات و توضیحات اضافی در مورد ناهنجاری های شناسایی شده وجود دارد:

  • می توانید روی نشانگر ناهنجاری ضربه بزنید – این قسمت بینش را مستقیماً باز می کند.
  • در Phone ، می توانید روی گزینه های بیشتر (…) ضربه بزنید و از منوی ظاهر شده Show anomalies را انتخاب کنید.
  • برای نمایش یک راهنمای ابزار می توانید روی نقطه داده ضربه بزنید – در اینجا یک اقدام جدید با عنوان “ناهنجاری ها” خواهید داشت که صفحه بینش را نمایش می دهد.

Power BI Mobile

در پانل ناهنجاری ها ، شما یک توضیح طبیعی در مورد ناهنجاری شناسایی شده و همچنین عوامل مرتبط با قدرت تفسیری آنها مرتب خواهید کرد. برای مشاهده همه عوامل مرتبط و نقاط قوت آنها ، از راست به چپ بکشید.

Power BI Mobile

در حالی که پانل Anomalies نمایش داده می شود ، گزارش موبایل همچنان در زیر آن قابل پیمایش است ، بنابراین می توانید برای درک بهتر ناهنجاری های داده های خود به تعامل با گزارش خود ، برش دادن و قیمت گذاری ادامه دهید. برای هر تعامل ، Power BI مجدداً تشخیص ناهنجاری را برای شناسایی ناهنجاری ها در داده های موجود اجرا می کند.

اگر هنوز برنامه Power BI Mobile را روی دستگاه تلفن همراه خود نصب ندارید ، می توانید آن را از App Store ، Google Play و Microsoft store دریافت کنید.

 

برای دانلود دوره آموزشی پاور بی آی کلیک کنید.

پیام بگذارید

پشتیبانی 24 ساعته آنلاین